Vahatamine | Kakumaepesula.ee

WiFi
Maestro
Mastercard
Visa

Auto keret kaitsev kate!

Kere katmine vahaga, teostatakse pärast auto pesemist, see on kilp Teie auto värvkattele. Vahatamine moodustab kaitsva kihi ning osutab tõhusat vastupanu agressiivsetele keskkonnateguritele ning kaitseb sõiduki värvikiht otsesest kokkupuutest ebameeldivate ainetega, mis tekivad sageli meie teedel. Need on bituumen, happevihmad, sool, tõrv jne.

Mõjub kaitsekiht lihtsalt ja tõhusalt. Kui kanda vaha auto kerele kohe pärast pesemist annab vaha kerele hüdrofoobseid omadusi ning täidab värvkatte poorid, see takistab keemilisete toimeainete juurdepääsu ning hoiab ära värvkatte kahjustusi. Vaha pealekandmisest saate aimu ainult auto pesu ajal (veepiisad libisevad maha Teie auto pinnalt), vihmase ilmaga on kohe märgata läige, mida ei olnud ennem hooldust.

Kaitsekatet saate tunda käega katsudes.Kui puudutate mis tahes kere osa siis see on libedam kui vahatamatta kere osa. See omadus võimaldab autol jääda kauem puhtamaks, sest mustus ei seondu värvi kihiga. Vaha peale kandmine võtab kuni 4 tundi, kaitsekiht kestab 1-6 kuud, sõltuvalt vaha koostisest (vaha sorte on palju).

Millistel sõidukitel võib kasutada vahatamist ja kas see on kasulik uute või värskelt värvitud autode puhul?

Mitte ainult kasulik, vaid ka väga soovitatav kõigile! Kinnituse sellele leiate sõiduki hooldusraamatust. Peaaegu kõik eksperdid on arvamusel, et säilitada värvkatet oma esialgsel kujul on perioodiline kaitsev kiht väga soovitatav. Eriti oluline on see kui sõidukit on poleeritud. Vahatamiseks kasutatakse kontaktivaba autopesu, pikendades sellega värvkatte eluiga.

wax