Keemiline puhastus | Kakumaepesula.ee

WiFi
Maestro
Mastercard
Visa

Keemilise puhastuse tööd sisaldavad salongi materjalist pindade, plastiku ja nahast pinnade töötlemist, spetsiaalsete puhastusvahenditega, poleerimisvahenditega ja parandajatega.

Esimese etapina toimub põhjalik sõiduki salongi puhastus, kasutades professionaalset tolmuimejat mis on varustatud spetsiaalsete pihustite ja tarvikutega. Puhastatakse kõik kaasaarvatud pagasiruumi, armatuurlaud jne.

Seejärel puhastatakse tekstiilist, plastikust ja nahast pinnad, spetsiaalse puhastusvahendiga. See eemaldab tõhusalt erinevaid plekke kõikidelt pindadelt, taastades tekstiili, plastiku ja naha loomuliku värvi ja muutes salongi just kui uueks.

Raskemate plekkide eemaldamiseks kasutatakse plekieemaldusvahendeid võttes arvesse mustuse iseloomu.

Viimases puhastuse etapis viiakse läbi põhjalik töötlemine poleerijate ja parandajatega, mis on valmistatud naturaalse rasva baasil. Kasutatavad vahendid värskendavad ja tugevdavad originaal värvi ja annavad pindadele läike. Vahendid sisaldavad aineid mis kaitsevad ultraviolettkiirguse eest. Tungides sügavale materjali, kaitseb kuivamise eest, pragunemise ja pleekimise eest kuna meie ilmastikutingimused on väga muutuvad.